Kontakt

Szkółka roślin ozdobnych

' Bergenia '

Kokotów 574

32-002 Węgrzce Wielkie

koło Krakowa

e-mail:

bergenia@kwietnik.com.pl

Zaloguj się

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

O nas

Witamy w sklepie internetowym

Szkółki Roślin Ozdobnych ' Bergenia ' !

Szkółka ' Bergenia ' to firma rodzinna, która narodziła się z naszego umiłowania do pięknych ogrodów oraz oryginalnych i rzadkich roślin. Hobby z czasem przerodziło się w działalność rolniczą, a dokładniej w produkcję roślin ozdobnych.

Większość sadzonek, które produkujemy to uprawy kontenerowe (w pojemnikach), ale niektóre gatunki hodujemy również w gruncie i sprzedajemy jako materiał kopany. Wszystkie rośliny, które sprzedajemy to sadzonki zaadaptowane do polskich warunków klimatycznych. Są to rośliny sprawdzone i dajemy gwarancję na zgodność odmianową .

W chwili obecnej mamy w ofercie około 2500 pozycji, głównie: byliny skalne, byliny rabatowe, trawy ozdobne, paprocie, zioła, wrzosy, wrzośce, pnącza, krzewinki oraz drzewa i krzewy ozdobne.


Specjalizujemy się już od wielu lat w sprzedaży wysyłkowej, opracowaliśmy specjalny system pakowania roślin aby docierały do Państwa w idealnym stanie. Każda roślina do wysyłki jest indywidualnie przygotowywana i dokładnie opisana (nazwa polska, nazwa łacińska, odmiana, kod produktu).

Życzymy sukcesów w uprawie.

Szkółka Roślin Ozdobnych ' Bergenia '

Kokotów 574

32-002 Wegrzce Wielkie k/Krakowa

Bergenia
Kokotów 574
32-002 Węgrzce Wielkie k/Krakowa
Email: bergenia@kwietnik.com.pl
Sklep internetowy Shoper.pl